Twojekonto logowanie / rejestracja
Twójkoszyk0 produktów  /  0 PLN

Samozaciskowe opaski odblaskowe z nadrukiem

SAMOZACISKOWE OPASKI ODBLASKOWE

Opaski odblaskowe z Twoim indywidualnym nadrukiem.

Samozaciskowe opaski odblaskowe - najprostszy i jednocześnie niebywale skuteczny produkt, który zapewni nam i naszym bliskim bezpieczeństwo na drodze. Ten drobny gadżet z łatwością założą zarówno małe dzieci, jak i osoby starsze. Idealnie nadaje się na przegub nadgarstka, na ramię czy na kostkę. Opaskę samozaciskową możemy zawinąć również na plecak, torbę czy ramę roweru. 
Taki niedrogi gadżet, jakim jest opaska odblaskowa, możemy zawsze zabrać ze sobą i po zapadnięciu zmroku założyć i zwiększyć swoją widoczność. Wg wielu badań i eksperymentów przeprowadzanych na drogach, nawet tak drobny gadżet jak opaska odblaskowa zwiększa niemal 3-krotnie naszą widoczność. 
Kolorowe opaski odblaskowe z Twoim indywidualnym nadrukiem będą też doskonałym upominkiem, gadżetem reklamowym. W sprawie szczegółów dotyczących nadruków na opaskach, prosimy o kontakt na adres biuro@kamizelkaodblaskowa.pl lub telefoniczny 52 515 31 00.
kamizelkaodblaskowa.pl
Poznaj nas lepiej - Nadruki reklamowe na odblaskach Specjalizujemy się w różnego rodzaju nadrukach na odblaskach - w sprzedaży posiadamy kamizelki odblaskowe dla dzieci i młodzieży, kamizelki ostrzegawcze dla dorosłych, opaski i zawieszki odblaskowe, szelki odblaskowe dla przedszkolaków i wiele innych odblaskowych produktów.
Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala nam nanieść dowolny nadruk na każdy z produktów z naszej odblaskowej oferty. Nadruki Reklamowe wykonujemy wieloma technikami, takimi jak: sitodruk, tampodruk, bezpośredni druk na gadżetach stołowymi ploterami UV. Nadrukami na gadżetach reklamowych zajmujemy się od 18 lat, posiadamy doświadczenie pozwalające nam konkurować z największymi, a nasze nadruki reklamowe cechuje najwyższa jakość.

- Sitodruk – technika stosowana na wszelkiego rodzaju tekstyliach tj. kamizelki odblaskowe, koszulki, ubrania itp. termotransfer - plastizoli, foli flex, folii flock, folii flex zadrukowywanej cyfrowo następnie wycinanej po obrysie.
- Tampodruk – tą techniką nanosimy druk reklamowy na gadżety reklamowe, długopisy, opaski, breloki, zawieszki odblaskowe, zapalniczki itp.
- Nadruki ploterem UV – bardzo dobra technika do nadruku na gadżetach reklamowych do wysokości 50mm, szerokości 300mm i długości 420mm.