Twojekonto logowanie / rejestracja
Twójkoszyk0 produktów  /  0 PLN

WITAMY NA STRONIE

NADRUKI REKLAMOWE NA ODBLASKACH DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

W naszym e-sklepie kamizelkaodblaskowa.pl znajdą Państwo największy wybór produktów odblaskowych. Jesteśmy zarówno producentem, jak i dystrybutorem gadżetów odblaskowych z nadrukiem. Specjalizujemy się w doskonałej jakości nadrukach na wszystkich produktach i materiałach. 
Sprzedajemy odblaski dla dorosłych i odblaski dla dzieci. Wszystkie produkty odblaskowe w naszym sklepie można dowolnie nadrukowywać, różnymi technikami w zależności od produktu. W naszym sklepie staramy się zawsze wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klienta, dlatego nasze odblaski z nadrukiem cechuje najlepszy stosunek - cena do jakości. Najwyższa jakość w najniższej cenie. 
W naszym asortymencie posiadamy również odblaski dla sportowców – głównie dla rowerzystów i biegaczy, posiadamy również doskonałe produkty odblaskowe dla seniorów. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów odblaskowych. Wybierając produkt prosimy dobrać odpowiedni rozmiar, kolor i ilość kolorów nadruku. 

WYBIERZ ODBLASKOWY PRODUKT

I DOBIERZ TECHNIKĘ NADRUKU

Specjalizujemy się w różnego rodzaju nadrukach na odblaskach. Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala nam nanieść dowolny nadruk na każdy z produktów z naszej odblaskowej oferty. Nadruki Reklamowe wykonujemy wieloma technikami, takimi jak: 
  • sitodruk, 
  • tampodruk, 
  • bezpośredni druk na gadżetach stołowymi ploterami UV.

Przyjmujemy zlecenia od 1 sztuki, poprzez średnie nakłady, aż po przemysłowe ilości. 

Wszystkie projekty nadruków wykonujemy GRATIS. 
Prosimy przesłać nam propozycję nadruku w formie znaku graficznego (formaty JPG, CDR, PDF) na adres e-mail: biuro@kamizelkaodblaskowa.pl. Po przygotowaniu projektu prześlemy do Państwa wizualizację do akceptacji. Nadmienimy, że nadruki wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości oryginalnych atramentów i na najlepszych japońskich ploterach, dzięki czemu druk możemy wykonać nawet w 24h. 

W sprawie wyceny indywidualnej prosimy kierować pytania na adres e-mail: biuro@kamizelkaodblaskowa.pl lub telefonicznie (+48) 52 51 53 100

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, a pomożemy dobrać najlepszą technikę nadruku. 
kamizelkaodblaskowa.pl
Poznaj nas lepiej - Nadruki reklamowe na odblaskach Specjalizujemy się w różnego rodzaju nadrukach na odblaskach - w sprzedaży posiadamy kamizelki odblaskowe dla dzieci i młodzieży, kamizelki ostrzegawcze dla dorosłych, opaski i zawieszki odblaskowe, szelki odblaskowe dla przedszkolaków i wiele innych odblaskowych produktów.
Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala nam nanieść dowolny nadruk na każdy z produktów z naszej odblaskowej oferty. Nadruki Reklamowe wykonujemy wieloma technikami, takimi jak: sitodruk, tampodruk, bezpośredni druk na gadżetach stołowymi ploterami UV. Nadrukami na gadżetach reklamowych zajmujemy się od 18 lat, posiadamy doświadczenie pozwalające nam konkurować z największymi, a nasze nadruki reklamowe cechuje najwyższa jakość.

- Sitodruk – technika stosowana na wszelkiego rodzaju tekstyliach tj. kamizelki odblaskowe, koszulki, ubrania itp. termotransfer - plastizoli, foli flex, folii flock, folii flex zadrukowywanej cyfrowo następnie wycinanej po obrysie.
- Tampodruk – tą techniką nanosimy druk reklamowy na gadżety reklamowe, długopisy, opaski, breloki, zawieszki odblaskowe, zapalniczki itp.
- Nadruki ploterem UV – bardzo dobra technika do nadruku na gadżetach reklamowych do wysokości 50mm, szerokości 300mm i długości 420mm.