Twojekonto logowanie / rejestracja
Twójkoszyk0 produktów  /  0 PLN

Kamizelki odblaskowe dla dzieci

KAMIZELKI ODBLASKOWE DLA DZIECI

Polecamy kamizelki odblaskowe dla dzieci przedszkolnych oraz młodzieży szkolnej

Pamięć o bezpieczeństwie naszych pociech, to obowiązek nas - dorosłych.

Zadbajmy o bezpieczeństwo dziecka na drodze. Właściwy ubiór sprawdza się zarówno na spacerze rodzinnym, jak i wyjściu np. grupy przedszkolnej. Kamizelka odblaskowa jest takim elementem ubioru, który pozwala kierowcom dostrzec dziecko idące poboczem, na tyle wcześnie, że ma czas na właściwą i bezpieczną reakcję. Nasza oferta na stronie www.kamizelkaodblaskowa.pl zawiera kilka różnych modeli kamizelek odblaskowych dla dzieci. Znajdą tu państwo kamizelki zapinane na rzep, wkładane przez głowę albo kamizelki z gumką. Wszystkie nasze kamizelki, z przodu i z tyłu są opatrzone w pasy odblaskowe.

W naszym sklepie oferujemy kamizelki czyste bez nadruku oraz z gotowymi nadrukami zabawnych postaci oraz piktogramów. Kamizelki odblaskowe dla dzieci oferujemy w szerokiej gamie kolorystycznej. Dostępne są między innymi kolory pomarańczowe, różowe, żółte oraz niebieskie, jednak największą popularnością cieszą się kamizelki w kolorze żółtym, które ze względu na jaskrawy kolor materiału, z którego są uszyte, polecamy szczególnie. 
Nasze produkty odblaskowe z kategorii kamizelek są certyfikowane na zgodność z normą EN 1150, więc jeśli nie będą zadrukowane, stanowią produkt ochrony indywidualnej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki.

kamizelka odblaskowa dla dziecka, dziecko na rowerze
dziecko w kamizelce odblaskowej nadruki reklamowe odblaski dla dzieci

Kamizelki odblaskowe dla dzieci z NADRUKIEM, LOGO PRZEDSZKOLA, SZKOŁY itp.

Twój nadruk na kamizelce.

Na kamizelkach odblaskowych dla dzieci możemy wykonać indywidualny nadruk. Drukujemy już od jednej sztuki po wielotysięczne nakłady. Kamizelki odblaskowe mogą być zadrukowane z przodu na piersi lub po środku w zależności od modelu, nadruk można również wykonać z tyłu oraz między pasami odblaskowymi. 
Używamy różnych technik nadruku:
  • druk bezpośredni, na sześciokolorowym, sitodrukowym automacie karuzelowym
  • druk termo transferowy
  • druk sublimacyjny
  • wielobarwny druk cyfrowy termotransferowy
  • aplikacje wycinane z folii flex oraz flock
Jesteśmy w stanie w ekspresowym tempie wykonać każde zlecenie, bez względu na nakład.
Zawsze dotrzymujemy umówionych terminów!
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych kamizelek odblaskowych dla dzieci i młodzieży oraz do kontaktu z naszym działem sprzedaży - odpowiemy na każde pytanie zarówno dotyczące kamizelek, innych produktów odblaskowych czy nadruków na odblaskach.
kamizelkaodblaskowa.pl
Poznaj nas lepiej - Nadruki reklamowe na odblaskach Specjalizujemy się w różnego rodzaju nadrukach na odblaskach - w sprzedaży posiadamy kamizelki odblaskowe dla dzieci i młodzieży, kamizelki ostrzegawcze dla dorosłych, opaski i zawieszki odblaskowe, szelki odblaskowe dla przedszkolaków i wiele innych odblaskowych produktów.
Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala nam nanieść dowolny nadruk na każdy z produktów z naszej odblaskowej oferty. Nadruki Reklamowe wykonujemy wieloma technikami, takimi jak: sitodruk, tampodruk, bezpośredni druk na gadżetach stołowymi ploterami UV. Nadrukami na gadżetach reklamowych zajmujemy się od 18 lat, posiadamy doświadczenie pozwalające nam konkurować z największymi, a nasze nadruki reklamowe cechuje najwyższa jakość.

- Sitodruk – technika stosowana na wszelkiego rodzaju tekstyliach tj. kamizelki odblaskowe, koszulki, ubrania itp. termotransfer - plastizoli, foli flex, folii flock, folii flex zadrukowywanej cyfrowo następnie wycinanej po obrysie.
- Tampodruk – tą techniką nanosimy druk reklamowy na gadżety reklamowe, długopisy, opaski, breloki, zawieszki odblaskowe, zapalniczki itp.
- Nadruki ploterem UV – bardzo dobra technika do nadruku na gadżetach reklamowych do wysokości 50mm, szerokości 300mm i długości 420mm.