Twojekonto logowanie / rejestracja
Twójkoszyk0 produktów  /  0 PLN

KAMIZELKI ODBLASKOWE DLA DZIECI

Polecamy kamizelki odblaskowe dla dzieci przedszkolnych oraz młodzieży szkolnej

Pamięć o bezpieczeństwie naszych pociech, to obowiązek nas - dorosłych.

Zadbajmy o bezpieczeństwo dziecka na drodze. Właściwy ubiór sprawdza się zarówno na spacerze rodzinnym jak i wyjściu np. grupy przedszkolnej. Kamizelka odblaskowa jest takim elementem ubioru, który pozwala kierowcom dostrzec dziecko idące poboczem, na tyle wcześnie, że ma czas na właściwą i bezpieczną reakcję. Nasza oferta na stronie www.kamizelkaodblaskowa.pl zawiera kilka różnych modeli kamizelek odblaskowych dla dzieci. Znajdą tu państwo kamizelki zapinane na rzep, wkładane przez głowę albo kamizelki z gumką. Wszystkie nasze kamizelki, z przodu i z tyłu są opatrzone w pasy odblaskowe.

Poniżej oferujemy kamizelki czyste bez nadruku oraz z gotowymi nadrukami zabawnych postaci oraz piktogramów. Kamizelki odblaskowe dla dzieci oferujemy w szerokiej gamie kolorystycznej. Dostępne są między innymi kolory pomarańczowe, różowe, żółte oraz niebieskie, jednak największą popularnością cieszą się kamizelki w kolorze żółtym które, ze względu na jaskrawy kolor materiału z którego są uszyte, polecamy szczególnie.

Kamizelki odblaskowe dla dzieci z NADRUKIEM, LOGO PRZEDSZKOLA, SZKOŁY itp.

Twój nadruk na kamizelce.

Na kamizelkach odblaskowych dla dzieci możemy wykonać indywidualny nadruk. Drukujemy już od jednej sztuki po wielotysięczne nakłady. Kamizelki odblaskowe mogą być zadrukowane z przodu na piersi lub po środku w zależności od modelu, nadruk można również wykonać z tyłu oraz między pasami odblaskowymi. 
Używamy różnych technik nadruku:
  • druk bezpośredni, na sześciokolorowym, sitodrukowym automacie karuzelowym
  • druk termo transferowy
  • druk sublimacyjny
  • wielobarwny druk cyfrowy termotransferowy
  • aplikacje wycinane z folii flex oraz flock
Jesteśmy w stanie w ekspresowym tempie wykonać każde zlecenie, bez względu na nakład.
Zawsze dotrzymujemy umówionych terminów!

Kamizelki odblaskowe dla dzieci

kamizelkaodblaskowa.pl
Poznaj nas lepiej Specjalizujemy się w różnego rodzaju nadrukach na odblaskach. Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala nam nanieść dowolny nadruk na każdy z produktów z naszej odblaskowej oferty. Nadruki Reklamowe wykonujemy wieloma technikami, takimi jak: sitodruk, tampodruk, bezpośredni druk na gadżetach stołowymi ploterami UV. Nadrukami na gadżetach reklamowych zajmujemy się od 18 lat, posiadamy doświadczenie pozwalające nam konkurować z największymi, a nasze nadruki reklamowe cechuje najwyższa jakość.

- Sitodruk – technika stosowana na wszelkiego rodzaju tekstyliach tj. kamizelki odblaskowe, koszulki, ubrania itp. termotransfer - plastizoli, foli flex, folii flock, folii flex zadrukowywanej cyfrowo następnie wycinanej po obrysie.
- Tampodruk – tą techniką nanosimy druk reklamowy na gadżety reklamowe, długopisy, opaski, breloki, zawieszki odblaskowe, zapalniczki itp.
- Nadruki ploterem UV – bardzo dobra technika do nadruku na gadżetach reklamowych do wysokości 50mm, szerokości 300mm i długości 420mm.