Twojekonto logowanie / rejestracja
Twójkoszyk0 produktów  /  0 PLN

Kamizelki odblaskowe dla dorosłych

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem dla dorosłych

Kamizelki ostrzegawcze, odblaskowe, BHP - zadbaj o bezpieczeństwo

Kamizelki odblaskowe to obecnie niezbędny dodatek w codziennym życiu. Przepisy wymagają stosowania ich np. przez pieszych poza terenem zabudowanym po zmierzchu czy też przez różnego rodzaju grupy zawodowe. Raz kupione kamizelki odblaskowe, sprawdzą się w swojej roli przez długi okres czasu. Na kamizelkach wykonujemy nadruki, dowolnie wybrane przez klienta napisy, imiona, stanowiska lub motywy, np. logo firmowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na kamizelki odblaskowe i kontaktu z nami a na pewno znajdziemy rozwiązanie odpowiadające Państwa potrzebom. Działamy bardzo szybko, na zapytania odpowiadamy maksymalnie do dwóch godzin a realizacja następuje od dwóch do pięciu dni roboczych. Często się zdarza z dnia na dzień. Kamizelka ostrzegawcza to najlepsze zabezpieczenie Twojego pracownika.

Polecamy również:
Zapraszamy.

Kamizelki ostrzegawcze z odblaskowym nadrukiem

Kamizelka odblaskowa + Twój odblaskowy nadruk

Polecamy kamizelki odblaskowe i ostrzegawcze dla dorosłych z odblaskowym nadrukiem, który zdecydowanie zwiększy widoczność noszących je osób. Ponadto, rzadko spotykany nietuzinkowy odblaskowy nadruk na kamizelce ostrzegawczej zdecydowanie przykuje uwagę osób postronnych i skłoni je bezwiednie do przeczytania reklamy Twojej firmy.
Możemy również nanieść odblaskowe aplikację na towarze powierzonym nam przez klienta. Mogą to być odblaskowe pasy na spodniach roboczych rękawach kurtek, koszulek lub dowolne kształty i napisy.
Nadrukowane logo Twojej firmy będzie doskonałą reklamą, jak i uporządkuje wizualnie Twój zespół. Logo można nadrukować w dowolnych kolorach, nawet od jednej sztuki nakładu - prześlij nam swoje logo a przygotujemy dedykowaną ofertę. Kamizelka ostrzegawcza to najlepsze zabezpieczenie Twojego pracownika z zarazem świetna reklama.
Nadruki odblaskowe są wyceniane indywidualnie i kalkulatory na stronie nie mają ich w sobie zawartych. Zapraszamy do kontaktu z naszym handlowcem w celu dokonania wyceny. Posiadamy szeroki asortyment kamizelek odblaskowych i kamizelek ostrzegawczych w różnych rozmiarach, spełniających norny EN ISO.
kamizelkaodblaskowa.pl
Poznaj nas lepiej - Nadruki reklamowe na odblaskach Specjalizujemy się w różnego rodzaju nadrukach na odblaskach - w sprzedaży posiadamy kamizelki odblaskowe dla dzieci i młodzieży, kamizelki ostrzegawcze dla dorosłych, opaski i zawieszki odblaskowe, szelki odblaskowe dla przedszkolaków i wiele innych odblaskowych produktów.
Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala nam nanieść dowolny nadruk na każdy z produktów z naszej odblaskowej oferty. Nadruki Reklamowe wykonujemy wieloma technikami, takimi jak: sitodruk, tampodruk, bezpośredni druk na gadżetach stołowymi ploterami UV. Nadrukami na gadżetach reklamowych zajmujemy się od 18 lat, posiadamy doświadczenie pozwalające nam konkurować z największymi, a nasze nadruki reklamowe cechuje najwyższa jakość.

- Sitodruk – technika stosowana na wszelkiego rodzaju tekstyliach tj. kamizelki odblaskowe, koszulki, ubrania itp. termotransfer - plastizoli, foli flex, folii flock, folii flex zadrukowywanej cyfrowo następnie wycinanej po obrysie.
- Tampodruk – tą techniką nanosimy druk reklamowy na gadżety reklamowe, długopisy, opaski, breloki, zawieszki odblaskowe, zapalniczki itp.
- Nadruki ploterem UV – bardzo dobra technika do nadruku na gadżetach reklamowych do wysokości 50mm, szerokości 300mm i długości 420mm.