Twojekonto logowanie / rejestracja
Twójkoszyk0 produktów  /  0 PLN

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem, opaski odblaskowe zapraszamy

Witamy na stronie Kamizelka Odblaskowa.

Strona www.kamizelkaodblaskowa.pl to e-sklep z materiałami odblaskowymi, ostrzegawczymi, bhp które podnoszą nasze bezpieczeństwo w pracy i na drodze. Oferujemy w nim wiele produktów i gadżetów odblaskowych. Kamizelki odblaskowe dla dzieci, kamizelki odblaskowe dla dorosłych to zdecydowanie najlepszy środek zwiększający naszą widoczność na drodze lub w miejscu pracy. Proponujemy także inne produkty odblaskowe przeznaczone dla dorosłych, dzieci, osób starszych oraz sportowców. Dostępne są gadżety niewielkich rozmiarów, opaski odblaskowe, zawieszki odblaskowe, naklejki odblaskowe jak i większe kamizelki odblaskowe, worki odblaskowe, szelki odblaskowe, t-shirty odblaskowe oraz chusty odblaskowe. W celu ułatwienia poruszania się po naszym e-sklepie dostępne produkty zostały podzielone na kategorie. Warto pamiętać że nawet najmniejszy odblask przypięty do tornistra, założony na rękę lub ramę roweru zdecydowanie poprawia naszą widoczność na drodze, a tym samym zwiększa bezpieczeństwo nasze, naszych pociech lub pracowników. 
#TEB(header)


Samozaciskowe opaski odblaskowe zobacz więcej
#TEB(header)


Kamizelki odblaskowe
dla dzieci
zobacz więcej
#TEB(header)


Kamizelki odblaskowe
dla dorosłych
zobacz więcej
#TEB(header)
Zawieszki odblaskowe miękkie.
zobacz więcej
#TEB(header)

Zawieszki odblaskowe twarde zobacz więcej
#TEB(header)
Szelki odblaskowe dla dzieci
zobacz więcej
#TEB(header)
Szelki odblaskowe dla dorosłych
zobacz więcej
kamizelkaodblaskowa.pl
Poznaj nas lepiej - Nadruki reklamowe na odblaskach Specjalizujemy się w różnego rodzaju nadrukach na odblaskach - w sprzedaży posiadamy kamizelki odblaskowe dla dzieci i młodzieży, kamizelki ostrzegawcze dla dorosłych, opaski i zawieszki odblaskowe, szelki odblaskowe dla przedszkolaków i wiele innych odblaskowych produktów.
Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala nam nanieść dowolny nadruk na każdy z produktów z naszej odblaskowej oferty. Nadruki Reklamowe wykonujemy wieloma technikami, takimi jak: sitodruk, tampodruk, bezpośredni druk na gadżetach stołowymi ploterami UV. Nadrukami na gadżetach reklamowych zajmujemy się od 18 lat, posiadamy doświadczenie pozwalające nam konkurować z największymi, a nasze nadruki reklamowe cechuje najwyższa jakość.

- Sitodruk – technika stosowana na wszelkiego rodzaju tekstyliach tj. kamizelki odblaskowe, koszulki, ubrania itp. termotransfer - plastizoli, foli flex, folii flock, folii flex zadrukowywanej cyfrowo następnie wycinanej po obrysie.
- Tampodruk – tą techniką nanosimy druk reklamowy na gadżety reklamowe, długopisy, opaski, breloki, zawieszki odblaskowe, zapalniczki itp.
- Nadruki ploterem UV – bardzo dobra technika do nadruku na gadżetach reklamowych do wysokości 50mm, szerokości 300mm i długości 420mm.