Twojekonto logowanie / rejestracja
Twójkoszyk0 produktów  /  0 PLN

SAMOZACISKOWE OPASKI ODBLASKOWE

wygoda i bezpieczeństwo

Samozaciskowe opaski odblaskowe - najprostszy i jednocześnie niebywale skuteczny produkt, który zapewni nam i naszym bliskim bezpieczeństwo na drodze. Ten drobny gadżet z łatwością założą zarówno małe dzieci, jak i osoby starsze. Idealnie nadaje się na przegub nadgarstka, na ramię czy na kostkę. Opaskę samozaciskową możemy zawinąć również na plecak, ...
zobacz więcej

Samozaciskowe opaski odblaskowe

kamizelka odblaskowa.pl
Poznaj nas lepiej Specjalizujemy się w różnego rodzaju nadrukach na odblaskach. Nasz nowoczesny parka maszynowy pozwala nam nanieść dowolny nadruk na każdy z produktów z naszej odblaskowej oferty. Nadruki Reklamowe wykonujemy wieloma technikami, takimi jak: sitodruk, tampodruk, bezpośredni druk na gadżetach stołowymi ploterami UV. Nadrukami na gadżetach reklamowych zajmujemy się od 18 lat, posiadamy doświadczenie pozwalające nam konkurować z największymi, a nasze nadruki reklamowe cechuje najwyższa jakość.

- Sitodruk – technika stosowana na wszelkiego rodzaju tekstyliach tj. kamizelki odblaskowe, koszulki, ubrania itp. termotransfer - plastizoli, foli flex, folii flock, folii flex zadrukowywanej cyfrowo następnie wycinanej po obrysie.
- Tampodruk – tą techniką nanosimy druk reklamowy na gadżety reklamowe, długopisy, opaski, breloki, zawieszki odblaskowe, zapalniczki itp.
- Nadruki ploterem UV – bardzo dobra technika do nadruku na gadżetach reklamowych do wysokości 50mm, szerokości 300mm i długości 420mm.